FIRMA  |  REGULAMIN SKLEPU  |  JAK KUPOWAĆ?  |  ODBIORCY HURTOWI  |  KONTAKT   Regulamin sklepu Dewocjonalia.com:

« STRONA GŁÓWNA

Regulamin składania zamówień w sklepie internetowym "dewocjonalia.com"

§1.
Sklep internetowy "dewocjonalia.com" prowadzi firma:
PPUH "Lux" mgr inż. Dariusz Kalicki
42-221 Częstochowa, ul.Św.Rocha 197,
tel./fax (034) 361 45 68
e-mail: lux@lux.net.pl
zwana w dalszej części regulaminu "Dewocjonalia.com".

§2.
Złożenie zamówienia oznacza akceptację przez Zamawiającego postanowień niniejszego regulaminu.

§3.
Oprócz automatycznego potwierdzenia e-mailowego pracownik firmy "Dewocjonalia.com" może skontaktować się telefonicznie z Zamawiającym w celu potwierdzenia zamówienia.

§5.
Sklep internetowy "Dewocjonalia.com" zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia w przypadku stwierdzenia nieścisłości w danych przekazanych przez Zamawiającego, lub z przyczyn niezależnych od firmy "Dewocjonalia.com". W przypadku takiej decyzji Zamawiający zostanie powiadomiony o odmowie w ciągu dwóch dni roboczych od daty złożenia zamówienia.

§6.
Każde zamówienie będzie realizowane w czasie nie dłuższym niż 72h, z wyłączeniem dni wolnych ustawowo od pracy. Czas realizacji jest czasem, po którym towar może zostać wysłany.

§7.
Na czas otrzymania zamówionego produktu składa się suma czasu realizacji i czasu dostawy. Produkty wysyłane Pocztą Polską są nadawane jako paczki priorytetowe i dostarczane w ciągu 2 dni roboczych. "Dewocjonalia.com" nie odpowiada za opóźnienia wynikłe z winy poczty.

§8.
W przypadku wyczerpania zapasów danego produktu w magazynie sklepu Zamawiający dostaje zawiadomienie e-mailem o tym fakcie w ciągu od 3 do 21 godzin, w zależności od godziny złożenia zamówienia. W tej sytuacji Zamawiający może zrezygnować z dokonania zakupu wybranego produktu, lub wyrazić zgodę na dłuższy okres realizacji.

§9.
Na życzenie zamawiającego do każdego produktu dołączana jest faktura VAT.


§10.
Płatnicy podatku VAT muszą wcześniej wypełnić upoważnienie do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy. Upoważnienie należy wydrukować, podpisać i zeskanować w celu wysłania jako załącznik e-mailem na adres: sklep@dewocjonalia.com.

§11.
Płatność za zamówione towary należy dokonać jednym z dwóch możliwych sposobów:
a) za pobraniem
b) przelewem na konto firmy "Dewocjonalia.com":
PPUH "Lux" mgr inż. Dariusz Kalicki
Konto: MULTIBANK
Numer rachunku: 881140 2017 0000 4702 0272 2387

§12.
Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać imię, nazwisko oraz adres zgodnie z danymi zawartymi w złożonym zamówieniu.

§13.
Zdjęcia prezentowanych produktów mają cel jedynie informacyjny, mogą zawierać uogólnienia i nie są częścią oferty handlowej firmy "Dewocjonalia.com".

§14.
Zgodnie z treścią art. 24 ustawy z dnia 29 października 1997r. o ochronie danych osobowych informujemy Państwa, iż rejestracja w sklepie internetowym "Dewocjonalia.com" oznacza dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych (również adresu e-mail) przez PPUH "Lux" mgr. inż. Dariusz Kalicki z siedzibą w Częstochowie, ul. Biała 26, dla celów marketingowych. Jednocześnie oświadczamy, że dane te wykorzystane będą jedynie do finalizacji zamówienia oraz kontaktu naszej firmy z klientami. Nie będą też sprzedawane, ani przekazywane stronom trzecim. Każdy zarejestrowany w naszym serwisie ma możliwość wglądu w swoje dane oraz do ich edycji.

§15.
Autorzy serwisu dołożyli wszelkich możliwych starań, aby prezentowane informacje były prawdziwe i aktualne, jednak nie mogą tego zagwarantować. Dlatego błędy systemu komputerowego nie mogą być podstawą do roszczeń.

§16.
Niniejszy regulamin może zostać zmieniony w części lub całości w dowolnym momencie bez podana przyczyny.

§17.
Wszelkie pytania i uwagi dotyczące regulaminu należy kierować na adres: lux@lux.net.pl

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług sklepu internetowego "Dewocjonalia.com" i życzymy wielu udanych zakupów.

« STRONA GŁÓWNA


Wszelkie prawa zastrzeżone Lux 2003 Projekt i wykonanie: